Agenda

Sawdust Symphony
Dans, Festival Michael Zandl / Korzo / Tent Nationaal Theaterweekend: Sawdust Symphony
vr 28 januari 20:00
Tickets
In Theorie
Cabaret Andries Tunru Nationaal Theaterweekend: In Theorie
NIEUW TALENT
za 29 januari 20:00
Tickets
Zwanenmeer 6+
Jeugd, Muziek Holland Opera Nationaal Theaterweekend: Zwanenmeer 6+
zo 30 januari 14:00
Tickets
Road to Panama: Dans drieluik
Dans Panama Pictures DansDonderdag: Road to Panama: Dans drieluik
Inleiding
do 03 februari 20:30
Tickets
Don't fuck with Artemis
Theater Theatergroep Aluin Don't fuck with Artemis
UIT EIGEN STAD
vr 04 februari 20:00
Tickets
Nederpop All Stars en Lois Lane
Muziek Nederpop All Stars en Loïs Lane Nederpop All Stars en Lois Lane
za 05 februari 20:00
Tickets
EN EN / Try-out
Theater, Theater Pheifer & Blom try out: EN EN / Try-out
wo 09 februari 20:00
Tickets
250 jaar na Beethoven
Muziek, Muziektheater Floris Kortie en Vera Kooper 250 jaar na Beethoven
do 10 februari 20:00
Tickets
Fotostudio de Jong
Muziektheater Wilfried de Jong en muzikanten Fotostudio de Jong
vr 11 februari 20:00
Tickets
Edward II
Theater, Theater Toneelgroep Oostpool Edward II
za 12 februari 20:00
Tickets
Proefles met Joël – Inspeelvoorstelling
Specials, Festival Joël Broekaert Proefles met Joël – Inspeelvoorstelling
zo 13 februari 17:00
Tickets
'2636'
Cabaret René van Meurs '2636'
di 22 februari 20:00
Tickets
In het licht
Theater Solo Stories In het licht
Randprogramma
wo 23 februari 20:30
Tickets
Unseen
Dans Jakop Ahlbom Company DansDonderdag: Unseen
Inleiding
do 24 februari 20:30
Tickets
Dit is het nou
Cabaret Janneke de Bijl Dit is het nou
NIEUW TALENT
vr 25 februari 20:00
Tickets
Baron van Munchhausen 7+
Jeugd Theater Sonnevanck & DIEHELEDING Lente-Uitjes: Baron van Munchhausen 7+
za 26 februari 15:00
Tickets
Lucky Luuk 4+
Jeugd Meneer Monster Lente-Uitjes: Lucky Luuk 4+
UIT EIGEN STAD
zo 27 februari 14:00
Tickets
Musical4daagse 6+
Verhuur Word een musicalster in 4 dagen Musical4daagse 6+
di 01 maart 09:00
Tickets
Musical4daagse 6+
Verhuur Word een musicalster in 4 dagen Musical4daagse 6+
wo 02 maart 09:00
Tickets
Bully Bully 3+
Jeugd Maas Theater & Dans Lente-Uitjes: Bully Bully 3+
wo 02 maart 11:00
Tickets
Bully Bully 3+
Jeugd Maas Theater & Dans Lente-Uitjes: Bully Bully 3+
wo 02 maart 15:00
Tickets
Musical4daagse 6+
Verhuur Word een musicalster in 4 dagen Musical4daagse 6+
do 03 maart 09:00
Tickets
ANDERS IS EEN HELE NORMALE ZWEEDSE VOORNAAM  6+
Jeugd Theater Artemis & Bambie Lente-Uitjes: ANDERS IS EEN HELE NORMALE ZWEEDSE VOORNAAM 6+
do 03 maart 15:00
Tickets
Musical4daagse 6+
Verhuur Word een musicalster in 4 dagen Musical4daagse 6+
vr 04 maart 09:00
Tickets
Superjuffie 5+
Jeugd De Toren van Geluid Lente-Uitjes: Superjuffie 5+
vr 04 maart 14:00
Tickets
REMY. & the Analogue Robot Orchestra
Muziek Remy van Kesteren REMY. & the Analogue Robot Orchestra
za 05 maart 20:00
Tickets
Vier 4+
Jeugd De Dansers Lente-Uitjes: Vier 4+
UIT EIGEN STAD
zo 06 maart 14:00
Tickets
LIVE
Cabaret, Cabaret Patrick Laureij LIVE
do 10 maart 20:00
Tickets
LIVE
Cabaret, Cabaret Patrick Laureij LIVE
vr 11 maart 20:00
Tickets
A SEAT AT THE TABLE
Theater Black Sheep can Fly - Saman Amini e.a. A SEAT AT THE TABLE
za 12 maart 20:00
Tickets
Masterclass Geluk
Specials, Cabaret Guido Weijers Masterclass Geluk
do 17 maart 20:00
Tickets
Fuse Live
Muziek Fuse Fuse Live
vr 18 maart 20:00
Tickets
Mamma Medea
Theater Theatergroep Suburbia Mamma Medea
Inleiding
za 19 maart 20:00
Tickets
Prinses Arabella: Aangenamelijk! 6+
Jeugd Rose Stories Prinses Arabella: Aangenamelijk! 6+
zo 20 maart 14:00
Tickets
REMLA
Dans Redo, Denden en het Amsterdams Andalusisch Orkest DansDonderdag: REMLA
NIEUW TALENT Inleiding
do 24 maart 20:30
Tickets
SNEU
Cabaret André Manuel SNEU
vr 25 maart 20:00
Tickets
Lost & Found 2
Muziek Tim Knol & Boogieman Lost & Found 2
do 31 maart 20:00
Tickets
Uit het hoofd
Theater Loes Luca Uit het hoofd
vr 01 april 20:00
Tickets
A Clockwork Orange
Specials, Festival Tall Tales Company A Clockwork Orange
za 02 april 20:00
Tickets
Camping Pavarotti 4+
Jeugd Mark van Vliet Camping Pavarotti 4+
zo 03 april 15:00
Tickets
Oogst
Muziektheater Kommil Foo Oogst
wo 06 april 20:00
Tickets
Follow the Money, met oa Eric Smit
Festival Follow the Money Follow the Money, met oa Eric Smit
do 07 april 20:00
Tickets
KISHAN
Dans IRC DansVrijdag: KISHAN
UIT EIGEN STAD Inleiding
vr 08 april 20:30
Tickets
Focus
Cabaret Rayen Panday Focus
wo 13 april 20:00
Tickets
Hold your Horses
Dans De Dansers DansDonderdag: Hold your Horses
UIT EIGEN STAD Inleiding
do 14 april 20:30
Tickets
Do you wanna dance?
Muziek The Bluebettes Do you wanna dance?
vr 15 april 20:00
Tickets
Zald'm hebbe!
Muziek Gerard van Maasakkers en band Zald'm hebbe!
vr 22 april 20:00
Tickets
Kleine Pijntjes
Cabaret Johan Goossens Kleine Pijntjes
za 23 april 20:00
Tickets
Supernormaal 5+
Jeugd HNTJong Supernormaal 5+
zo 24 april 15:00
Tickets
Ontboezemingen van een blij mens
Kleinkunst, Cabaret Theo Nijland Ontboezemingen van een blij mens
vr 29 april 20:00
Tickets
Geen Verhaal
Theater Laura van Dolron Geen Verhaal
za 30 april 20:00
Tickets
De Ziel
Cabaret Lebbis De Ziel
di 03 mei 20:00
Tickets
Extase
Cabaret Lisa Loeb Extase
NIEUW TALENT
vr 06 mei 20:00
Tickets
Han Benninks 80th Birthday Celebration Tour
Muziek The Quartet NL Han Benninks 80th Birthday Celebration Tour
za 07 mei 20:00
Tickets
Just Press Play 4+
Festival, Jeugd, Muziek But What About Gaudeamus New Traditions - Minifestival: Just Press Play 4+
zo 08 mei 14:00
Tickets
Trio SonCe
Festival, Muziek Trio SonCe Gaudeamus New Traditions - Minifestival: Trio SonCe
zo 08 mei 15:15
Tickets
Catching Cultures Orchestra
Festival Catching Cultures Orchestra Gaudeamus New Traditions - Minifestival: Catching Cultures Orchestra
zo 08 mei 17:00
Tickets
De Ilias
Theater, Theater Theatergroep Aluin De Ilias
UIT EIGEN STAD
do 12 mei 20:00
Tickets
Dansen is lekker ritmisch bewegen op muziek
Jeugd, Dans, Muziektheater Theater Artemis DansDonderdag: Dansen is lekker ritmisch bewegen op muziek
Inleiding
do 12 mei 20:30
Tickets
De Ilias
Theater, Theater Theatergroep Aluin De Ilias
UIT EIGEN STAD
vr 13 mei 20:00
Tickets
Met z'n allen
Cabaret Lisa Ostermann Met z'n allen
NIEUW TALENT
vr 13 mei 20:00
Tickets
De Ilias
Theater, Theater Theatergroep Aluin De Ilias
UIT EIGEN STAD
za 14 mei 20:00
Tickets
Krave
Dans Shifft / Jasper van Luijk DansDonderdag: Krave
UIT EIGEN STAD
za 14 mei 20:00
Tickets
De Ilias
Theater, Theater Theatergroep Aluin De Ilias
UIT EIGEN STAD
zo 15 mei 20:00
Tickets
Takes on Licks & Brains
Muziek Eric Vloeimans en band Takes on Licks & Brains
vr 20 mei 20:00
Tickets
Hans Teeuwen
Cabaret Stefano Keizers Hans Teeuwen
za 21 mei 20:00
Tickets
Het Visseninternaat 8+
Jeugd De Vrijstaat Het Visseninternaat 8+
UIT EIGEN STAD
vr 27 mei 19:30
Tickets
Het Visseninternaat 8+
Jeugd De Vrijstaat Het Visseninternaat 8+
UIT EIGEN STAD
za 28 mei 19:30
Tickets
Het Visseninternaat 8+
Jeugd De Vrijstaat Het Visseninternaat 8+
UIT EIGEN STAD
zo 29 mei 11:00
Tickets
Het Visseninternaat 8+
Jeugd De Vrijstaat Het Visseninternaat 8+
UIT EIGEN STAD
zo 29 mei 15:00
Tickets