Team

Medewerkers

Directeur Hanno Tomassen
  hanno.tomassen@theaterkikker.nl
   
Hoofd bedrijfsvoering Sebastiaan 't Lam
  030-2347105
  sebastiaan.tlam@theaterkikker.nl
   
Programmering Marjan van Huystee
  030-7210754
  marjan.vanhuystee@podiumhogewoerd.nl
   
Hoofd publiek Alette Ahsmann
  030-7210750
  030-7210750
  alette.ahsmann@podiumhogewoerd.nl
   
Marketing en publiciteit Marianne ter Avest en Ilona Woestenburg-de Jong
  030-7210752
  marianne.teravest@podiumhogewoerd.nl
  ilona.woestenburg@podiumhogewoerd.nl
   
Medewerker kassa Paul Alders
  030-7210933
  kassa@podiumhogewoerd.nl
   
Hoofd techniek Orit Freedman
  orit.freedman@theaterkikker.nl
   
Coördinator techniek Pieter de Jonge
  030-7210757
  pieter.dejonge@podiumhogewoerd.nl
   
Coördinator verhuur & productie Jaap van der Woude
  030-7210751
  jaap.vanderwoude@podiumhogewoerd.nl
   
Vrijwilligerscoördinator Erien Groot
  erien.groot@podiumhogewoerd.nl
   
Financiële administratie Bas Overvest en Yuhui Tu
  030-2347101
  fa@podiumhogewoerd.nl
   
Bureaumedewerker Irene Hoogendijk
  030-7210932
  irene.hoogendijk@theaterkikker.nl

Bestuur Stichting Theater Kikker

Mathijs Bouwman – Directeur bij web- en marketingplatform Peppered (voorzitter)
Jaap de Jong – Partner bij Ernest & Young en accountant (penningmeester)
Aukje Verhoog – Docent HKU Theater en dramaturg
Dönüs Coban  – Commercial Director Nederland SPORTFIVE
Saskia van Dockum – Directeur-rentmeester Stichting Het Utrechts Landschap
Anneke Jenniskens – Adjunct-directeur Musis en Stadstheater Arnhem
JanJacob Bijkerk – Partner bij De Advocaten van Van Riet

Voorstellingsleiders

Alette Ahsmann, Marianne ter Avest, Monique de Brons, Zayira Graves, Erien Groot, Marjan van Huystee, Cor Kraaijenhagen, Milou Smit, Ilona Woestenburg

Vrijwilligers Podium Hoge Woerd

Annemarie van den Hoff, Elly Gouka, Esther Sieger, Evelien Copijn, Francis de Jong, Heleen Griffioen, Ilona Volgering, Ingrid Bakker, Irene Kraaijenhagen, Lilian Visser, Marion de Vaal, Marjon Hoetmer, Martijn Weierink, Mona Rommers, Monique Meiresonne, Nelleke Struik, Niki Schipper, Petra Jongerius, Ruud Smit, Ton van Engelen, Vera Lindeman, Wilma Jansen, Yvonne Polet