The New Gen
UC-Crew

Na de stilte komt muziek het dichtst bij het zeggen van dat wat je niet kunt zeggen. Ervaar de kracht van stilte, livemuziek en bewustzijn in deze unieke ervaring die je zintuigen opent en je hoofd tot rust brengt.
Mindfulness in Concert laat je via deze diepgaande belevenis voelen wat écht belangrijk is: aanwezig zijn, ademhalen, loslaten. Geïnspireerd op het succesvolle boek The Power of Now van Eckhart Tolle brengen gitarist Jan Kuiper, adem- en mindfulness coach Yvonne de Hoop, zangeres en harpiste Iris Kroes, en soundscaper Jan Klug een betoverend samenspel van muziek, adem, yoga en meditatie in een kleine, intieme sfeer.
Verlaat het theater lichter, meer ontspannen en dieper verbonden met jezelf.
Bij deze voorstelling neem je plaats op je eigen yogamatje in de zaal. Vanaf je matje kun je meedoen aan de yoga-oefeningen en de meditatie.
Met: Jan Kuiper (gitaar), Yvonne de Hoop (adem & mindfulness), Iris Kroes (zang & harp) Jan Klug (soundscapes)
Producent: Jan Kuiper Music Productions
Tourneeplanning en publiciteitsmateriaal: Senf Theater, Delft
Website: www.yogainconcert.nl