Theater Sonnevanck en DIEHELEDING

Prins Panter 8+

Jeugd

Prins Panter 8+

Een opzwepende muziektheatervoorstelling over grenzen voelen en aangeven, ook als dat soms lastig is.

De negenjarige Mia mist haar kat zo erg dat ze haar kamer niet meer uitkomt. Dan verschijnt er een rappende Panter uit haar kast, die zegt dat hij prins van DJ Panterland is. Samen maken ze van haar kamer een discotheek vol beats en dansjes. Mia vergeet even haar verdriet… maar is de Panter wel zo leuk als hij lijkt?

Langzaam veranderen zijn stoere verhalen in wartaal en voelt het sprookjesachtige Panterland steeds minder fijn. Mia wil niet meer meedoen met Panters kattensalto’s en kietelwedstrijdjes. Maar hoe zeg je ‘nee’ tegen iemand die je heel leuk vindt? En hoe zeg je ‘nee’ als je eerder ‘ja’ hebt gezegd?  

Prins Panter is een opzwepende muziektheatervoorstelling voor iedereen vanaf 8 jaar. Over hoe je als je kind je grens kunt voelen en aangeven. En hoe zelfs de allerliefste panters te ver kunnen gaan. De voorstelling, geïnspireerd door de beeldtaal van strips, brengt live action en animatie samen in een kleurrijk decor.

Tickets en tijden

Datum vr 26 februari
Tijd 15:00u
Locatie Theaterzaal
Prijs Van € 5,50 tot € 13,50
Tickets
Datum vr 26 februari
Tijd 15:00u
Locatie Theaterzaal
Prijs Van € 5,50 tot € 13,50

Over DIEHELEDING

Hiphop-theater collectief DIEHELEDING is een collectief dat samen bouwt aan muziektheater. Zij maken voorstellingen met als voornaamste genre hiphop, waarbij ze eigen teksten schrijven en eigen muziek produceren. Door hun persoonlijke kijk op thema’s en oude verhalen maken zij voorstellingen voor iedereen, met altijd één been in de (theater)geschiedenis en een ander been in de hedendaagse (muziek)cultuur.

Meer over DIEHELEDING

Over Theater Sonnevanck

Theater Sonnevanck maakt professioneel muziektheater voor iedereen vanaf 4 jaar. De voorstellingen ‘Bromance’ (2016) en ‘Princess’ (2018) werden bekroond met de Gouden Krekel, de hoogste prijs die een jeugdtheatervoorstelling kan winnen.

Meer over Theater Sonnevanck

Waar je liefde voor theater begint

Lente-Uitjes vult jouw voorjaarsvakantie met de leukste en mooiste jeugdtheatervoorstellingen. Podium Hoge Woerd organiseert jeugdtheater in de vakantie samen met Stadsschouwburg Utrecht, Theater Kikker, De Lieve Vrouw, Bibliotheek Utrecht, Flint, Theater de Veerensmederij en Aan de Slinger. Zo kunnen zoveel mogelijk kinderen in de provincie Utrecht beleven hoe mooi theater is.

Meer Lente-Uitjes
Lente-Uitjes met speelse illustraties van een eend, boek en blaadjes
Herman van Bostelen
Lente-Uitjes met speelse illustraties van een eend, boek en blaadjes
Herman van Bostelen

Makers en spelers

Concept & tekst: DIEHELEDING - Jip Vuik, Steven Ivo & Merel Pauw 
Regie: Jip Vuik 
Acteurs: Merel Pauw, Steven Ivo e.a. 
Vormgeving: Sanne Oostervink 
Dramaturgie: Daniel van Klaveren, Michiel Bijmans 
Coproductie: Theater Sonnevanck & DIEHELEDING 
Campagnebeeld: Benning & Gladkova 
Illustraties campagnebeeld: Studio Ski 
Disclaimer: Geïnspireerd op 'Panter', een graphic novel van Brecht Evens (omdat het boek niet specifiek voor kinderen geschreven is, is het voor 8+ bewerkt). 

Tickets en tijden

Datum vr 26 februari
Tijd 15:00u
Locatie Theaterzaal
Prijs Van € 5,50 tot € 13,50
Tickets
Datum vr 26 februari
Tijd 15:00u
Locatie Theaterzaal
Prijs Van € 5,50 tot € 13,50
s