Organisatie

Neem voor algemene vragen contact op met bureaumedewerker Ben Roelofs:
Telefoonnummer kantoor: 030-7210932
Algemene vragen: info@podiumhogewoerd.nl

Kassa algemeen: kassa@podiumhogewoerd.nl
Publiciteit algemeen: publiciteit@podiumhogewoerd.nl

Medewerkers
Directeur: Désirée Majoor
E-mail: desiree.majoor@theaterkikker.nl

Vertrekkend directeur (per 23 september): Harm Lambers
E-mail: harm.lambers@podiumhogewoerd.nl

Programmering: Marjan van Huijstee
Telefoon: 030-7210754
E-mail: marjan.vanhuystee@podiumhogewoerd.nl

Hoofd bedrijfsvoering: Anke Wirken
Telefoon: 030-2347105
E-mail: anke.wirken@podiumhogewoerd.nl

Hoofd publiek: Alette Ahsmann
Telefoon: 030-7210750
E-mail: alette.ahsmann@podiumhogewoerd.nl

Marketing en publiciteit: Estrella Reyes Pinto en Corine van Renswoude
(Ilona Woestenburg-de Jong is 2 januari 2020 weer aanwezig)
Telefoon: 030-7210752
E-mail: estrella.reyes.pinto@podiumhogewoerd.nl en corine.vanrenswoude@podiumhogewoerd.nl

Hoofd kassa: Paul Alders
Telefoon: 030-7210933
E-mail: kassa@podiumhogewoerd.nl

Hoofd techniek: Jaap van der Woude
Telefoon: 030-7210751
E-mail: jaap.vanderwoude@podiumhogewoerd.nl

Coördinator techniek: Pieter de Jonge
Telefoon: 030-7210757
E-mail: pieter.dejonge@podiumhogewoerd.nl

Financiële administratie: Bas Overvest en Yuhui Tu
Telefoon: 030-2347101
E-mail: bas.overvest@podiumhogewoerd.nl en yuhui.tu@podiumhogewoerd.nl

Bureaumedewerker: Ben Roelofs
Telefoon: 030-7210932
E-mail: ben.roelofs@theaterkikker.nl

Zakelijke informatie
Bankrekeningnummer: NL92RABO0302301518 t.n.v. Podium Hoge Woerd
BTW-nummer: NL002881664B01
KvK-nummer: 41177450

Jaarstukken 2018

Voor het opvragen van borderellen verzoeken wij u te mailen naar kassa@podiumhogewoerd.nl.

Lees hier ons privacystatement.

Podium Hoge Woerd is een initiatief van Theater Kikker in Utrecht en ontvangt subsidie van de gemeente Utrecht.


terug naar boven