Organisatie

Telefoonnummer kantoor: 030-7210932

Algemene vragen: info@podiumhogewoerd.nl
Kassa algemeen: kassa@podiumhogewoerd.nl
Publiciteit algemeen: publiciteit@podiumhogewoerd.nl

Medewerkers
Directeur: Harm Lambers
Telefoon: 030-2347103
E-mail: harm@podiumhogewoerd.nl

Programmering: Marjan van Huijstee
Telefoon: 030-7210754
E-mail: marjan@podiumhogewoerd.nl

Hoofd bedrijfsvoering: Anke Wirken
Telefoon: 030-2347105
E-mail: anke@podiumhogewoerd.nl

Hoofd publiek: Alette Ahsmann
Telefoon: 030-7210750
E-mail: alette@podiumhogewoerd.nl

Marketing en publiciteit: Ilona de Jong en Estrella Reyes Pinto
Telefoon: 030-7210752
E-mail: ilona@podiumhogewoerd.nl en estrella@podiumhogewoerd.nl

Hoofd kassa: Paul Alders
Telefoon: 030-7210933
E-mail: kassa@podiumhogewoerd.nl

Hoofd techniek: Jaap van der Woude
Telefoon: 030-7210751
E-mail: jaap@podiumhogewoerd.nl

Coördinator techniek: Pieter de Jonge
Telefoon: 030-7210757
E-mail: pieter@podiumhogewoerd.nl

Financiële administratie: Bas Overvest en Yuhui Tu
Telefoon: 030-2347101
E-mail: fa@podiumhogewoerd.nl

Zakelijke informatie
Bankrekeningnummer: NL92RABO0302301518 t.n.v. Podium Hoge Woerd
BTW-nummer: NL002881664B01
KvK-nummer: 41177450

Inhoudelijk jaarverslag 2016
Financieel jaarverslag 2016

Voor het opvragen van borderellen verzoeken wij u te mailen naar kassa@podiumhogewoerd.nl.

Podium Hoge Woerd is een initiatief van Theater Kikker in Utrecht en ontvangt subsidie van de gemeente Utrecht.


terug naar boven