Victor Vlam

Specials

Victor Vlam

Victor Vlam is een expert op het gebied van de Amerikaanse politiek. Hij heeft in 2008 en 2012 voor de presidentiële campagnes van Barack Obama gewerkt. Hij heeft twee boeken over Donald Trump geschreven. En hij verschijnt regelmatig op radio en televisie bij NOS, RTL en SBS om commentaar te geven op de Amerikaanse politiek.

Te zien

Geweest

Road to Panama: Dans drieluik
DansDonderdag: Road to Panama: Dans drieluik Panama Pictures
Dans Met inleiding
do 03 februari 2022 20:30u
250 jaar na Beethoven
250 jaar na Beethoven Floris Kortie en Vera Kooper
Muziek Muziektheater
do 10 februari 2022 20:00u
Monologen over Anton de Kom en Desi Bouterse
Met een inleiding door John Leerdam: Monologen over Anton de Kom en Desi Bouterse De Suriname Monologen
Geannuleerd
vr 18 februari 2022 20:30u
'2636'
try out: '2636' René van Meurs
Cabaret Try-out
di 22 februari 2022 20:00u
In het licht
wo 23 februari 2022 20:00u
In het licht
In het licht Solo Stories
wo 23 februari 2022 20:00u
Dit is het nou
Dit is het nou Janneke de Bijl
Cabaret NIEUWE NAMEN
vr 25 februari 2022 20:00u
Musical4daagse 6+
Musical4daagse 6+ Word een musicalster in 4 dagen
Verhuur
di 01 maart 2022 09:00u
Musical4daagse 6+
Musical4daagse 6+ Word een musicalster in 4 dagen
Verhuur
wo 02 maart 2022 09:00u
BullyBully 3+
Lente-Uitjes: BullyBully 3+ Maas Theater & Dans
Jeugd
wo 02 maart 2022 11:00u
BullyBully 3+
Lente-Uitjes: BullyBully 3+ Maas Theater & Dans
Jeugd
wo 02 maart 2022 14:00u
Musical4daagse 6+
Musical4daagse 6+ Word een musicalster in 4 dagen
Verhuur
do 03 maart 2022 09:00u
ANDERS IS EEN HELE NORMALE ZWEEDSE VOORNAAM  6+
Lente-Uitjes: ANDERS IS EEN HELE NORMALE ZWEEDSE VOORNAAM 6+ Theater Artemis & Bambie
Jeugd
do 03 maart 2022 15:00u
Musical4daagse 6+
Musical4daagse 6+ Word een musicalster in 4 dagen
Verhuur
vr 04 maart 2022 09:00u
Superjuffie 5+
Lente-Uitjes: Superjuffie 5+ De Toren van Geluid
Jeugd Geannuleerd
vr 04 maart 2022 14:00u
Vier 4+
Lente-Uitjes: Vier 4+ De Dansers
Jeugd UIT EIGEN STAD LANGUAGE NO PROBLEM
zo 06 maart 2022 14:00u
LIVE
vr 11 maart 2022 20:00u
LIVE
LIVE Patrick Laureij
Cabaret
vr 11 maart 2022 20:00u
A SEAT AT THE TABLE
A SEAT AT THE TABLE Black Sheep can Fly - Saman Amini e.a.
za 12 maart 2022 20:00u
Masterclass Geluk
Masterclass Geluk Guido Weijers
Specials Cabaret
do 17 maart 2022 20:00u
Fuse Live
vr 18 maart 2022 20:00u
Fuse Live
Fuse Live Fuse
Muziek
vr 18 maart 2022 20:00u
Mamma Medea, Een allesvernietigende liefde
Mamma Medea, Een allesvernietigende liefde Theatergroep Suburbia
za 19 maart 2022 20:00u
Prinses Arabella: Aangenamelijk! 6+
Prinses Arabella: Aangenamelijk! 6+ Rose Stories
Jeugd Geannuleerd
zo 20 maart 2022 14:00u
SNEU
vr 25 maart 2022 20:00u
SNEU
SNEU André Manuel
Cabaret
vr 25 maart 2022 20:00u
Lucky Luuk 4+
Lente Uitjes: Lucky Luuk 4+ Meneer Monster
Jeugd UIT EIGEN STAD
wo 30 maart 2022 15:30u
Lost & Found III
Lost & Found III Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Muziek
do 31 maart 2022 20:00u
Uit het hoofd
vr 01 april 2022 20:00u
Uit het hoofd
Uit het hoofd Loes Luca
vr 01 april 2022 20:00u
A Clockwork Orange
A Clockwork Orange Tall Tales Company
Specials Festival Festival Festival LANGUAGE NO PROBLEM
za 02 april 2022 20:00u
Camping Pavarotti 4+
Camping Pavarotti 4+ Mark van Vliet
Jeugd
zo 03 april 2022 15:00u
Oogst
wo 06 april 2022 20:00u
Oogst
Oogst Kommil Foo
Muziektheater
wo 06 april 2022 20:00u
Follow the Money, met oa Eric Smit
Follow the Money, met oa Eric Smit Follow the Money
Festival
do 07 april 2022 20:00u
KISHAN
DansDonderdag: KISHAN IRC
Dans NIEUWE NAMEN UIT EIGEN STAD LANGUAGE NO PROBLEM
vr 08 april 2022 20:30u
Focus
wo 13 april 2022 20:00u
Focus
Focus Rayen Panday
Cabaret
wo 13 april 2022 20:00u
Hold your Horses
DansDonderdag: Hold your Horses De Dansers
Dans UIT EIGEN STAD LANGUAGE NO PROBLEM Met inleiding
do 14 april 2022 20:30u
Do you wanna dance?
sta- en dans-concert: Do you wanna dance? The Bluebettes
Muziek
vr 15 april 2022 20:00u
Het mysterie van niks en oneindig veel snot 10+
Het mysterie van niks en oneindig veel snot 10+ Dood Paard
Jeugd
za 16 april 2022 19:30u
Zald'm hebbe!
try out: Zald'm hebbe! Gerard van Maasakkers en band
Muziek
vr 22 april 2022 20:00u
Kleine Pijntjes
try out: Kleine Pijntjes Johan Goossens
Cabaret Try-out
za 23 april 2022 20:00u
Supernormaal 5+
zo 24 april 2022 15:00u
Supernormaal 5+
Supernormaal 5+ HNTJong
Jeugd
zo 24 april 2022 15:00u
Ontboezemingen van een blij mens
Ontboezemingen van een blij mens Theo Nijland
Kleinkunst Cabaret
vr 29 april 2022 20:00u
Geen Verhaal
za 30 april 2022 20:00u
Geen Verhaal
Geen Verhaal Laura van Dolron
za 30 april 2022 20:00u
Nest 3-6 jaar
Uk&Puk Festival: Nest 3-6 jaar KRIJT
Jeugd
zo 01 mei 2022 10:00u
Heb je mijn zusje gezien? 2,5-6 jaar
Uk&Puk Festival: Heb je mijn zusje gezien? 2,5-6 jaar Hoge Fronten/Lieke Benders & Joke van Leeuwen
Jeugd
zo 01 mei 2022 11:45u
Nest 3-6 jaar
Uk&Puk Festival: Nest 3-6 jaar KRIJT
Jeugd
zo 01 mei 2022 14:15u
Heb je mijn zusje gezien? 2,5-6 jaar
Uk&Puk Festival: Heb je mijn zusje gezien? 2,5-6 jaar Hoge Fronten/Lieke Benders & Joke van Leeuwen
Jeugd
zo 01 mei 2022 15:15u
Zandhonger 3-6 jaar
Uk&Puk Festival: Zandhonger 3-6 jaar Firma Kluit
Jeugd
ma 02 mei 2022 10:00u
Blauw van jou 4-8 jaar
Uk&Puk Festival: Blauw van jou 4-8 jaar Het Filiaal Theatermakers
Jeugd
ma 02 mei 2022 11:00u
Als het sneeuwt 2-6 jaar
Uk&Puk Festival: Als het sneeuwt 2-6 jaar Simone de Jong Company
Jeugd
ma 02 mei 2022 11:45u
Zandhonger 3-6 jaar
Uk&Puk Festival: Zandhonger 3-6 jaar Firma Kluit
Jeugd
ma 02 mei 2022 14:15u
Als het sneeuwt 2-6 jaar
Uk&Puk Festival: Als het sneeuwt 2-6 jaar Simone de Jong Company
Jeugd
ma 02 mei 2022 15:15u
Blauw van jou 4-8 jaar
Uk&Puk Festival: Blauw van jou 4-8 jaar Het Filiaal Theatermakers
Jeugd
ma 02 mei 2022 16:00u
De Ziel
di 03 mei 2022 20:00u
De Ziel
De Ziel Lebbis
Cabaret
di 03 mei 2022 20:00u
Extase
Extase Lisa Loeb
Cabaret NIEUWE NAMEN Geannuleerd
vr 06 mei 2022 20:00u
Han Benninks 80th Birthday Celebration Tour
Han Benninks 80th Birthday Celebration Tour The Quartet NL
Muziek
za 07 mei 2022 20:00u
Just Press Play 4+
Gaudeamus New Traditions-Minifestival: Just Press Play 4+ But What About
Festival Jeugd Muziek UIT EIGEN STAD NIEUWE NAMEN LANGUAGE NO PROBLEM
zo 08 mei 2022 14:00u
Trio SonCe
Gaudeamus New Traditions-Minifestival: Trio SonCe Trio SonCe
Festival Muziek NIEUWE NAMEN LANGUAGE NO PROBLEM
zo 08 mei 2022 15:15u
Catching Cultures Orchestra
Gaudeamus New Traditions - Minifestival: Catching Cultures Orchestra Catching Cultures Orchestra
Festival Muziek NIEUWE NAMEN LANGUAGE NO PROBLEM
zo 08 mei 2022 17:00u
Dansen is lekker ritmisch bewegen op muziek
DansDonderdag: Dansen is lekker ritmisch bewegen op muziek Theater Artemis
Jeugd Dans Muziektheater Geannuleerd
do 12 mei 2022 20:30u
Met z'n allen
Met z'n allen Lisa Ostermann
Cabaret NIEUWE NAMEN
vr 13 mei 2022 20:00u
De Ilias
De Ilias Theatergroep Aluin
UIT EIGEN STAD
za 14 mei 2022 20:00u
Krave
DansZaterdag: Krave Shifft / Jasper van Luijk
Dans UIT EIGEN STAD LANGUAGE NO PROBLEM
za 14 mei 2022 20:00u
Kick-off & Voorverkoop seizoen '22-'23
Kick-off & Voorverkoop seizoen '22-'23 Podium Hoge Woerd
Specials
wo 18 mei 2022 20:00u
Takes on Licks & Brains
Takes on Licks & Brains Eric Vloeimans en band
Muziek
vr 20 mei 2022 20:00u
Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Stefano Keizers
Cabaret
za 21 mei 2022 20:00u
Het Visseninternaat 8+
Het Visseninternaat 8+ De Vrijstaat
Jeugd UIT EIGEN STAD
zo 29 mei 2022 11:00u
Het Visseninternaat 8+
Het Visseninternaat 8+ De Vrijstaat
Jeugd UIT EIGEN STAD
zo 29 mei 2022 15:00u
De Ilias
De Ilias Theatergroep Aluin
UIT EIGEN STAD
do 09 juni 2022 20:00u
Keti Koti dialoog Tafel
Keti Koti dialoog Tafel Stichting Keti Koti Tafel
Festival Specials
za 25 juni 2022 18:30u
De Kleine Zeemeermin
De Kleine Zeemeermin Dance Act
Dans Verhuur
za 02 juli 2022 16:00u
Each time we fall a city arises
DansDonderdag: Each time we fall a city arises Panama Pictures
Dans NIEUWE NAMEN
do 20 januari 2022 20:30u
FCKD!
Nationaal Theaterweekend: FCKD! OldenHermanns
Cabaret NIEUWE NAMEN UIT EIGEN STAD
wo 26 januari 2022 20:00u
In Theorie
Nationaal Theaterweekend: In Theorie Andries Tunru
Cabaret NIEUWE NAMEN
za 29 januari 2022 20:00u
Zwanenmeer 6+
Nationaal Theaterweekend: Zwanenmeer 6+ Holland Opera
Jeugd Muziek
zo 30 januari 2022 14:00u
Don't fuck with Artemis
Don't fuck with Artemis Theatergroep Aluin
UIT EIGEN STAD
vr 04 februari 2022 20:00u
Nederpop All Stars en Lois Lane
Nederpop All Stars en Lois Lane Nederpop All Stars en Loïs Lane
Muziek
za 05 februari 2022 19:30u
Talking Hands 9+
Talking Hands 9+ Het Filiaal Theatermakers
Jeugd UIT EIGEN STAD
zo 06 februari 2022 15:00u
EN EN / Try-out
try out: EN EN / Try-out Pheifer & Blom
Kleinkunst
wo 09 februari 2022 20:00u
Fotostudio de Jong
Fotostudio de Jong Wilfried de Jong en muzikanten
Muziektheater Muziek
vr 11 februari 2022 20:00u
Edward II
za 12 februari 2022 20:00u
Edward II
Edward II Toneelgroep Oostpool
za 12 februari 2022 20:00u
Proefles met Joel
inspeelvoorstelling: Proefles met Joel Joël Broekaert
Specials Festival
zo 13 februari 2022 17:00u
Micha Wertheim Voor heel even
Micha Wertheim Voor heel even Micha Wertheim
Cabaret
do 17 februari 2022 20:00u
REMY. & the Analogue Robot Orchestra
REMY. & the Analogue Robot Orchestra Remy van Kesteren
Muziek
za 05 maart 2022 20:00u
Liefde, dood en Bob Ross
Uit eigen stad: Liefde, dood en Bob Ross Peter van Rooijen en band
Muziektheater TEST THEMA
za 27 november 2021 20:00u
Soul & Blues
Uit eigen stad: Soul & Blues Denise Jannah en muzikanten
Muziek Muziektheater Muziektheater
vr 10 december 2021 20:30u
Cinderella 5+
Winterkost: Cinderella 5+ De Stilte
Jeugd
wo 05 januari 2022 15:00u
Sneeuwkoningin 3+
Sneeuwkoningin 3+ Het Kleine Theater
Jeugd
zo 09 januari 2022 15:00u
Podium Takeover
Podium Takeover Klub19 & Podium Hoge Woerd
Verhuur Festival
za 22 januari 2022 20:00u
Van Klacht Naar Kans - Theatertour
Nationaal Theaterweekend: Van Klacht Naar Kans - Theatertour Dr. Juriaan
Specials Specials NIEUWE NAMEN
do 27 januari 2022 20:00u
Sawdust Symphony
Nationaal Theaterweekend: Sawdust Symphony Michael Zandl / Korzo / Tent
Dans Festival NIEUWE NAMEN UIT EIGEN STAD
vr 28 januari 2022 20:00u
Unseen
DansDonderdag: Unseen Jakop Ahlbom Company
Dans LANGUAGE NO PROBLEM Met inleiding
do 24 februari 2022 20:30u
Baron van Munchhausen 7+
Lente Uitjes: Baron van Munchhausen 7+ Theater Sonnevanck & DIEHELEDING
Jeugd
za 26 februari 2022 15:00u
REMLA
DansDonderdag: REMLA Redo, Denden en het Amsterdams Andalusisch Orkest
Dans NIEUWE NAMEN LANGUAGE NO PROBLEM Met inleiding
do 24 maart 2022 20:30u
Rock Me Baby
Rock Me Baby Feikes Huis: Servaes Nelissen, Rene van 't Hof, Vincent van Warmerdam e.a.
Muziektheater
za 26 maart 2022 20:00u
Reis door de tijd met De Bazuin
Reis door de tijd met De Bazuin De Bazuin de Meern
Verhuur Muziek
za 11 juni 2022 20:00u
Sjakie en de Chocoladefabriek
Sjakie en de Chocoladefabriek Dance Act Musicalklas
Dans Muziek Verhuur Theater
za 18 juni 2022 15:00u
Sjakie en de Chocoladefabriek
Sjakie en de Chocoladefabriek Dance Act Musicalklas
Dans Muziek Verhuur Theater
za 18 juni 2022 19:00u
Scheur in de tijd 7+
locatievoorstelling op binnenterrein Castellum Hoge Woerd: Scheur in de tijd 7+ Het Filiaal Theatermakers
Specials Jeugd UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
zo 26 juni 2022 16:00u
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
do 30 juni 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
vr 01 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
za 02 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
zo 03 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Electric Life
Festival Tweetakt: Electric Life fABULEUS
Dans Festival LANGUAGE NO PROBLEM
zo 03 juli 2022 19:00u
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
do 07 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
vr 08 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
za 09 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
zo 10 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
wo 13 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
do 14 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
vr 15 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
za 16 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
zo 17 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
wo 20 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
do 21 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
vr 22 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
za 23 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Je ziel voor een ijsje
Je ziel voor een ijsje Het NUT
Specials Theater UIT EIGEN STAD OP LOCATIE
zo 24 juli 2022 18:00u Berlijnplein
Leidsche Rijn Festival
zo 28 augustus 2022 10:00u Castellum Hoge Woerd
Leidsche Rijn Festival
Leidsche Rijn Festival Cultuur19
Festival Jeugd UIT EIGEN STAD
zo 28 augustus 2022 10:00u Castellum Hoge Woerd
Met knielende knikjes / try-out
Met knielende knikjes / try-out Ronald Goedemondt
Cabaret NIEUWE NAMEN Try-out
wo 07 september 2022 20:00u
Uitfeest
za 10 september 2022 11:00u Buitenpodium en binnenterrein Castellum
Uitfeest
Uitfeest TRY OUT N.A.U.!
Festival Specials Dans Muziek Theater UIT EIGEN STAD
za 10 september 2022 11:00u Buitenpodium en binnenterrein Castellum
Restante / première
Restante / première Jan Beuving
Cabaret
do 15 september 2022 20:00u
Bonne Route XL
Bonne Route XL Tjerk Ridder en de Tjerk Ridder Band
Muziektheater UIT EIGEN STAD
vr 16 september 2022 20:30u
Harnas van Glas - Theatertour
Harnas van Glas - Theatertour Maaike Ouboter en Eric Corton
Muziek Kleinkunst
vr 23 september 2022 20:00u
Hoge Noot
Hoge Noot Maartje & Kine
Cabaret NIEUWE NAMEN
za 24 september 2022 20:00u
Gonnie en Gijsje samen op stap 2+
Prentenboekjesfestival Op de Boerderij: Gonnie en Gijsje samen op stap 2+ Vanaf2 Festivals / Kira Kool
Jeugd Festival
zo 25 september 2022 10:00u
Boer Boris is de baas 4+
Prentenboekjesfestival Op de Boerderij: Boer Boris is de baas 4+ Vanaf2 Festivals / Klein Amsterdam Producties
Festival Jeugd
zo 25 september 2022 10:30u
Gonnie en Gijsje samen op stap 2+
Prentenboekjesfestival Op de Boerderij: Gonnie en Gijsje samen op stap 2+ Vanaf2 Festivals / Kira Kool
Jeugd Festival
zo 25 september 2022 11:15u
Er gaat nog iets heel moois gebeuren / try-out
Er gaat nog iets heel moois gebeuren / try-out Peter Heerschop en Viggo Waas
Cabaret Try-out
do 29 september 2022 20:00u
Lucht
Lucht Elke Vierveijzer
Kleinkunst Muziek
vr 30 september 2022 20:00u
100 jaar Piazzolla
100 jaar Piazzolla Carel Kraayenhof Quartet
Muziek
za 01 oktober 2022 20:00u
Weet je nog, Sammie? 6+
Weet je nog, Sammie? 6+ Theater Gnaffel
Jeugd
zo 02 oktober 2022 15:00u
De man die elke dag de krant van gister krijgt en er nu genoeg van heeft
De man die elke dag de krant van gister krijgt en er nu genoeg van heeft De Theatertroep
Theater
do 06 oktober 2022 20:00u
We hadden liefde, we hadden wapens
We hadden liefde, we hadden wapens Urban Myth
Theater Met inleiding
vr 07 oktober 2022 20:30u
Wortels & Cassave
Kwesties: Wortels & Cassave Onias Landveld
Theater ISSUES
do 13 oktober 2022 20:00u
Tim Akkerman & The Ivy League
Tim Akkerman & The Ivy League Tim Akkerman & The Ivy League
Muziek
vr 14 oktober 2022 20:00u
Editie WK '22 / try-out
Editie WK '22 / try-out De Onwaarschijnlijke Elf
Specials Try-out
za 15 oktober 2022 20:00u
DansClick24 - LÍX
DansDonderdag: DansClick24 - LÍX Korzo Producties: X_YUSUF_BOSS
Dans LANGUAGE NO PROBLEM Geannuleerd
do 20 oktober 2022 20:30u
Citizen K.
Citizen K. Sadettin Kirmiziyuz
Theater ISSUES Met inleiding
vr 21 oktober 2022 20:30u
Flitsbezorgd (Oudejaars 2022)
Flitsbezorgd (Oudejaars 2022) Dolf Jansen
Cabaret
za 22 oktober 2022 20:00u
Fos, die Bob bedacht, die de wereld bedacht 6+
Herfststukjes: Fos, die Bob bedacht, die de wereld bedacht 6+ NUT (Nieuw Utrechts Toneel)
Jeugd UIT EIGEN STAD
zo 23 oktober 2022 15:00u
Aan de andere kant 4+
Herfststukjes: Aan de andere kant 4+ Tg. Winterberg
Jeugd
ma 24 oktober 2022 15:00u
Het mooiste blauw 6+
Herfststukjes: Het mooiste blauw 6+ Studio Figur
Jeugd
wo 26 oktober 2022 15:00u
QUEER PLANET
Herfststukjes: QUEER PLANET HNTjong
Jeugd Theater Geannuleerd
do 27 oktober 2022 19:30u
Puinbal 7+
Herfststukjes: Puinbal 7+ Sounds Like Juggling
Jeugd Muziektheater Circus NIEUWE NAMEN
vr 28 oktober 2022 15:00u
'Niet gehinderd door enige kennis' / try-out
'Niet gehinderd door enige kennis' / try-out Jasper van der Veen
Cabaret NIEUWE NAMEN Try-out
za 29 oktober 2022 20:00u
Sribi Switi 4+
Herfststukjes: Sribi Switi 4+ LloydsCompany
Jeugd NIEUWE NAMEN
zo 30 oktober 2022 15:00u
Songs for no one
Songs for no one Nastaran Razawi Khorasani
Theater NIEUWE NAMEN Met inleiding
do 03 november 2022 20:30u
Taboe!
Taboe! Nesim El Ahmadi
Cabaret NIEUWE NAMEN
vr 04 november 2022 20:00u
Immortal Trees
Immortal Trees Lavinia Meijer en het Amsterdams Andalusisch Orkest
Muziek
za 05 november 2022 20:00u
Het Prinsensprookje: Het hele verhaal 6+
Het Prinsensprookje: Het hele verhaal 6+ Dear T, / Tim Schouten
Jeugd NIEUWE NAMEN UIT EIGEN STAD
zo 06 november 2022 15:00u
POW WOW
Kwesties: POW WOW MINOUX
Theater Theater ISSUES
do 10 november 2022 20:00u
Dichterbij
Dichterbij Joris Linssen & Caramba
Muziektheater UIT EIGEN STAD
vr 11 november 2022 20:00u
Dat doet ze anders nooit / try-out
Dat doet ze anders nooit / try-out Lenette van Dongen
Cabaret Try-out
za 12 november 2022 20:00u
Haenen brengt Vreugde
Haenen brengt Vreugde Paul Haenen
Cabaret NIEUWE NAMEN
wo 16 november 2022 20:00u
Avatara
DansDonderdag: Avatara Illusionary Rockaz Company / Duda Paiva Company
Dans LANGUAGE NO PROBLEM Met inleiding
do 17 november 2022 20:30u
Uit het hoofd
Uit het hoofd Esther Groenenberg en band
Muziek
vr 18 november 2022 20:00u
SeksKlimaat
SeksKlimaat Maria Goos, Michiel de Jong en Sieger Sloot
Theater Met inleiding
za 19 november 2022 20:30u
Gaudeamus New Traditions
Muziekmiddag van Gaudeamus: Gaudeamus New Traditions Meral Polat Trio & Sabr Ensemble
Muziek
zo 20 november 2022 15:00u
EGO
wo 23 november 2022 20:00u
EGO
EGO Alex Ploeg
Cabaret
wo 23 november 2022 20:00u
Hertaalt EUROVISIE
do 24 november 2022 20:00u
Hertaalt EUROVISIE
Hertaalt EUROVISIE The Kik
Muziek
do 24 november 2022 20:00u
OPEN / try-out
OPEN / try-out Boost producties
Specials Circus Theater Try-out
vr 25 november 2022 20:00u
Mooien ligjes in de lugt / try-out
Mooien ligjes in de lugt / try-out Erik van Muiswinkel
Cabaret Try-out
za 26 november 2022 20:00u
Sinterklaasvoorstelling: Wachten op Kado 4+
Sinterklaasvoorstelling: Sinterklaasvoorstelling: Wachten op Kado 4+ Tg Graasland
Jeugd
zo 27 november 2022 15:00u
ADAM & EVA 2.0
ADAM & EVA 2.0 Ellen Pieters & Han Oldigs
Theater
do 01 december 2022 20:00u
Appeltjes Schillen / try-out
Appeltjes Schillen / try-out Martijn Koning
Cabaret Try-out
vr 02 december 2022 20:00u
Niets te melden
Niets te melden Lucas Hamming
Muziek NIEUWE NAMEN
za 03 december 2022 20:00u
Een on-Amerikaanse droom
Kwesties: Een on-Amerikaanse droom Kolsloot & Vlam
Specials ISSUES
do 08 december 2022 20:00u
De Bananengeneratie
De Bananengeneratie Theater Oostpool
Theater Met inleiding
za 10 december 2022 20:30u
De Troostprijs 7+
De Troostprijs 7+ Dansgezelschap De Stilte
Jeugd
zo 11 december 2022 15:00u
Past Present Zero
DansDonderdag: Past Present Zero Denden Karadeniz & Zero Dance Theatre
Dans LANGUAGE NO PROBLEM Met inleiding
do 15 december 2022 20:30u
Ik zeg toch sorry
Ik zeg toch sorry Theatergroep Aluin & Raymi Sambo maakt
Theater UIT EIGEN STAD Met inleiding
vr 16 december 2022 20:30u
Blackmail
Blackmail Postland & James Whale Orchestra
Specials NIEUWE NAMEN UIT EIGEN STAD
za 17 december 2022 20:00u
Oudejaarsconference 2022
Oudejaarsconference 2022 Vincent Bijlo
Cabaret
vr 23 december 2022 20:00u
De eigenwijze Notenkraker 8+
De eigenwijze Notenkraker 8+ DC1 II High
Jeugd Dans UIT EIGEN STAD
vr 30 december 2022 15:00u
De eigenwijze Notenkraker 8+
De eigenwijze Notenkraker 8+ DC1 II High
Jeugd Dans UIT EIGEN STAD
vr 30 december 2022 19:00u
The Ozard of Wiz 9+
Winterkost: The Ozard of Wiz 9+ Maas theater en dans & ROSE Stories
Jeugd
wo 04 januari 2023 15:00u
Familie Vermi Celli 5+
Winterkost: Familie Vermi Celli 5+ Theater Jaski
Jeugd
vr 06 januari 2023 14:00u
Nieuwjaarsconcert
Nieuwjaarsconcert Harmonie Orkest Vleuten
Muziek UIT EIGEN STAD
za 07 januari 2023 20:00u
Olifantje Abu l’Abbas 6+
Winterkost: Olifantje Abu l’Abbas 6+ Amsterdams Andalusisch Orkest en Theater De Krakeling
Jeugd UIT EIGEN STAD
zo 08 januari 2023 15:00u
12 Goede voornemens
12 Goede voornemens NUT (Nieuw Utrechts Toneel)
Theater UIT EIGEN STAD
za 14 januari 2023 20:30u
Silenzio
DansDonderdag: Silenzio LeineRoebana
Dans LANGUAGE NO PROBLEM Met inleiding
do 19 januari 2023 20:30u
Best Of
Best Of Tobi Kooiman
Cabaret NIEUWE NAMEN
vr 20 januari 2023 20:00u
n00b speelt n00b
n00b speelt n00b n00b
Cabaret NIEUWE NAMEN
do 26 januari 2023 20:00u
Hold Your Horses
Nationaal Theaterweekend: Hold Your Horses De Dansers
Dans Festival UIT EIGEN STAD
vr 27 januari 2023 20:30u
Blazej Jasinski
Nationaal Theaterweekend: Blazej Jasinski Dansworkshop van De Dansers
Dans Festival
vr 27 januari 2023 21:45u
Backstage Tour met Rob en Emiel
Nationaal Theaterweekend: Backstage Tour met Rob en Emiel Backstage Tour met Rob en Emiel
Festival Specials
za 28 januari 2023 19:00u
Backstage Tour met Rob en Emiel
Nationaal Theaterweekend: Backstage Tour met Rob en Emiel Backstage Tour met Rob en Emiel
Festival Specials
za 28 januari 2023 19:25u
Van Houdini tot Copperfield
Nationaal Theaterweekend: Van Houdini tot Copperfield Rob & Emiel
Specials Circus Theater
za 28 januari 2023 20:00u
Mathilde Klaasse van Wolven in Nederland en Zoogdiervereniging
Nationaal Theaterweekend: Mathilde Klaasse van Wolven in Nederland en Zoogdiervereniging Wolven-College
Specials Festival Jeugd
zo 29 januari 2023 14:00u
Familie Wolf komt hier wonen 6+
Nationaal Theaterweekend: Familie Wolf komt hier wonen 6+ Boeschoten & Guthman
Jeugd NIEUWE NAMEN
zo 29 januari 2023 15:00u
Kim van der Zijde
Nationaal Theaterweekend: Kim van der Zijde Kunst-workshop Familie Wolf
Specials Festival UIT EIGEN STAD
zo 29 januari 2023 16:00u
Nina Lahocsinszky
Nationaal Theaterweekend: Nina Lahocsinszky Theaterworkshop Familie Wolf
Theater Specials Festival
zo 29 januari 2023 16:00u
DOOD MOET JE!
Uit eigen stad: DOOD MOET JE! Hans Goedkoop
Specials & festivals Festival TEST THEMA
wo 24 november 2021 20:00u
Lusten en Lasten
Uit eigen stad: Lusten en Lasten Meiden van LOS
Cabaret & kleinkunst Cabaret HERFSTSTUKJES TEST THEMA
do 25 november 2021 20:00u Test locatie
James Brown Tribute
Uit eigen stad: James Brown Tribute A'dam Funk Orch